home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

   
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні
info
events
production
press
forum
shop
dnb.in.ua RSS feeds - news and events
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

events

photo

interview
Sunchase [UA]
 Sunchase [UA]

Інтерв’ю 23/03/2008
interview [ru] [VIDEO]

репортажі
Стиль джентльмена. London Elektricity в Києві!

IPB Image

І так, до фаворитів емоцій пережитого, можна сміло внести подію, про яку буде вестись мова далі.


IPB Image

Судіть самі, до нас вперше завітав легенда Великобританії – London Elektricity! Що вже заслуговує на звання фаворитної. Хто не може повірити своїм очам та вухам – продовжуйте читати.

Саме його бачення та власне розуміння Днб визначило нову естетику, що особливо виражається в його музиці. Варто відмітити, що настрій та стиль гри London Elektricity, зробив великий вплив на Днб діджеїв подальших поколінь.

Його творчість абсолютно не влазить в рамки готових визначень. Він немов навмисне дратує публіку своєю емоційною наповненістю, своєю багатозначністю, та несподіваними контрастами.

Хороша новина! London Elektricity презентував в Україні свій новий альбом "SYNCOPATED CITY". Тож ціним та коментуємо.

Тепер власне про сет. Магістр розпочав свій сет за характером досить ностальгічним та осіннім. По доброму сумуючим та переживаючим. Потім змах рук, і мелодичність підхопилась теплотою та інтенсивним накочуванням ломаних наборів справжнього англійського джентльмена. Весь сет відчувалась єдність в музиці та рухів. А це, так приємно для сприйняття! Грамотність зведення заводила до відчуття власної гармонії. Кожен перехід відточений, наче діамант прискіпливого ювеліра. Just One Second, у тебе виростають крила і ти вільний! Ти Щасливий!

IPB Image

Відомо, що кожному клубі, з часом формується певні шаблони та культура поведінки,змінюються тільки гості та подекуди наповнення людьми. Проходить час. Ідея вечірок, клубу вичерпується і стає «все як завжди», накінець затухає. Коротше, я веду до того,що саме гості таких масштабів роблять своєрідний емоційний запал,отряхуючи публіку та оживляючи клуб до подальшого життя.
Тож, завдяки резонансу емоцій від Тоні Колмана, ця подія запам’яталась і виділилась в окремий ряд.

Навіть стриманість справжнього великобританця може перейти в гарячий простріл емоцій. Ось це вже не штучні сенсації та позерство за пультом, а справжність. Що і є головним. Як гадаєте?

IPB Image

Парадоксальним чином, цю довгоочікувану гармонію захотіла погасити охорона. Тож, хочу окремо розповісти про неприємний курйоз.

Тут історія така.

IPB Image

Наближення ранку, танцпол,розпал емоцій, гаряче повітря, братська возня – слем,ніхто нікому не заважає, дружні обійми, і взагалі щастя та відрив! Але не тут – то було, свою корективу захотіли внести сумуючі охоронці клубу Сінема. Побачивши для себе якусь потенційну небезпеку чи особисту неприязнь. Тут і почалось…

IPB Image

З їхнього боку: некомпетентна штовханина, невихована рогатість,та словесний бруд. В свою чергу, з нашого боку, також штовханина, також невихованість, також словесні непотрібності. Плюс до того, незрозумілі складання фігур з деталей тіла та мімічні кривляння. Закінчилось все за стінами клубу, пустими та нікому не потрібними розмовами. Але головне, що настрій збережений, вечірка вдалась.

IPB Image

Хочу виразити подяку uk’ю (dnb.in.ua), за організацію та допомогу в проведенні інтерв’ю з головним гостем. Відписую окрему вдячність за фоторепортаж від ZIRKA_CIRCA.

Саме завдячуючи FUNK MASTERS, DNBSESSION MUSIC та DNB.IN.UA. ви змогли побачити живу легенду ін да Сінема клаб.

IPB Image

Пост скриптум: Ексклюзивне інтерв’ю з Тоні Колманом, ви зможете прочитати на шпальтах комьюніті FUKELGORIT, чи в котрихось з музичних журналів.

І, будьте в курсі КУЛЬТУРИ нічного життя!

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Rasta room. Вибух емоцій від Stepkillah

IPB Image

by Yaroslav Vertiyovy4
photos by Denistre Trepakov

обговорення вечірки на форумі
фото з вечірки в галереї
- Lo-Fi Version Time is now: 26th May 2019 - 21:55
Skin creation by Groffy at Enhanced Pixels & Tonika at dnb.in.ua

Welcome Guest
( Log In | Register )login
password


advanced search
maillist

© dnb.in.ua™, 2002-2019

  partners:

InClub.com.ua - Ukrainian Club Portal      Дамо спамерам відсіч!

logo : cdr
ai
png 

© dnb.in.ua™, 2002-2019