home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

   
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні
info
events
production
press
forum
shop
dnb.in.ua RSS feeds - news and events
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

events

photo

interview
DJ Friction [Shogun Audio, UK]
 DJ Friction [Shogun Audio, UK]

interview [ru]

репортажі
Трохи затягнув цього разу із враженнями - звиняйте.

Було гарно, але занадто важко як для мене (уточню свої днб вподобання для тих, хто з ними не знайомий: liquid, soulful, deep, drumfunk, other marginal dnb subgenres). Ну але Destruction то Destruction - іншого, в принципі, й не випадало очікувати.

До речі, ловлю себе на думці, що якби цю вечірку не організовувала insane і так активно їй не допомагав IvanovITCH, то дуже навіть вірогідно, що мене не було б. Отож перший фактор - вечірка організована друзями, ентузіазм яких безумовно потрібно підтримати; другий - нарешті є змога послухати, що і як грає insane (на випуск Paradek'у свого часу, на жаль, не потрапив); третій - Dylan. Трохи дивні мабуть у мене пріоритети smile.gif.

У Paradek room не провів достатньо часу для того, аби про щось судити. Хіба хардкорові елементи сету Belkin'a спадають на думку як щось незвичне... Ну і ще хтось підскретчовував (чи не Pioneer?)

Спочатку було малувато народу, але потім підтягнулися трохи. Сподіваюся, що з окупністю все ОК.

На жаль не впевнений в ніках тих, хто розпочали вечірку на основному танцполі. Здається Pioneer і [insert the proper name here]. Особливого враження не справили. Але справа більше в тому, що мені просто не вельми до вподоби таке наповнення, відповідно й до зведення особливих коментарів нема: деколи краще виходило, деколи гірше. Тим не менше, видно, що люди стараються. Треба більше слідкувати за новими іменами мабуть, а то геть не знаю who is who... Хоча ні, не все так погано, візуально можу ідентифікувати: Aleftin, Belkin, Hiroshima, ну і Pioneer, якщо то справді він smile.gif. Ну ОК, менше з цим.

insane: OMG, який hardcore! wacko.gif Взагалі-то я його переважно не слухаю, але самі мотиви та мелодії мені навіть дуже і дуже до вподоби, але от, халепа, характерна 4/4 молотарка camper.gif мені надокучає вже після другого квадрату sad.gif. Загалом вельми цікаво було, хоч я і не ковбасився на танцполі. Пригадую, перший трек був дуже прикольний - якись hardcore vs IDM - отаке би я напевне слухав smile.gif. Ще Belkin з IvanovITCH'ем файно відривалися slayer.gif ok.gif hooray.gif
Підсумовуючи: insane - atta-girl, big up! icon13.gif

Derrick: його підбірка треків нагадувала щось на кшталт "the best dancefloor-smashing dnb of 2006". Кільком трекам тим не менше вдалося витягнути мене на трохи на танцпол.

Dylan: насправді він виявився набагато менш габаритним і веселішим з вигляду, ніж я думав. Ще, коли він посміхався, чомусь чимось нагадував мені Кевіна Спейсі. Сет був ультра-злісний. blink.gif На жаль, не маю такого дару описувати музику словами, як у тих людей, які пишуть промо PR тексти до релізів. Зізнаюсь, мені теж подібний агресивний стафф деколи хочеться послухати (Limewax, Counterstrike, Hidden, SPL - у такому дусі). Ну але в кількості двох годин поспіль і ще й після сетів insane та Derrick'a - wacko.gif Тим не менше, схиляю перед Dylan'ом голову - top-notch set. pray.gif dj.gif Ще пригадую моменти, коли йому, мабуть, намагалися пояснити, що він надто перевантажує акустику, і щось так і не знайшли спільної мови, наскільки я зрозумів. Ой і ще, було помічено один момент, що Честер навіть почав рухатися під музику, яку грав Ділан. Shouts to Chestah! slayer.gif

Tailor b2b Stinger (то був Stinger?): дуже різнорідна підбірка треків, деякі витягували мене, як писав народний поет-пісняр Волині Олександр Положинський "розтрясати свої сідниці" wink.gif, але, на жаль, не було такого, щоб кілька треків поспіль дуже подобалися і не відпускали з танцполу. З наповнення сподобалися кілька liquid/dubwise треків, а також трек The Upbeats (забув назву, не хочу порпатися шукати), але його зміксували якраз перед другим дропом - шкода. Зведення частенько накульгувало, але й не скажу, що це геть все псувало: просто можна було б і краще, чи то може просто ще не дуже зіграні в back2back'ах, whatever.

Tonika - my saviour! pray.gif Тішився на танцполі на протязі цілого сету hooray.gif. Дуже і дуже приємна глибока підбірочка, гарне зведення. Mist:i:cal, Electrosoul System, SKC & Matt-U "Head over heels" - amazing tune, сучасна класика у вигляді SOULR019 Klute, трохи Sebadox'івського драмфанку під кінець і закінчення вічним "Higher Ground" Omni Trio, якщо я не помилився з назвою трека. Звісно, всього я все ж не перелічив. Отож дякую не надякуюся Тоні. Отримав колосальне моральне задоволення від її сету.
Примітка: можна було б звісно зробити зауваження (як я це робив свого часу тим, хто не дуже вписувався у формат Tender Session чи Heaven), що Тоня грала не деструктивну музику, але я, як зацікавлена особа, цього не робитиму smile.gif.
І ще ІМХО Тоні гарно в окулярах, але вона їх чомусь скинула після перших кількох хвилин сету...

Ну і трішки про негативи: шкода, що захворів і не зміг приїхати Qsto sad.gif; шкода, що все ж не було червоного лазера; шкода, що не було багатьох форумлян-старожилів (Marik, DnBboy, t-one etc) - чи не перша вечірка на моїй пам'яті, де нікого з них не було. Просто мої спостереження, don't mind.

Враження загалом хороші, але хотілося б ще більше різноманітності у музичному наповненні, хоча з іншого боку об'єктивно розумію, що Destruction - це мабуть рай для прихильників агресивного днб.

Молодець insane, що організувала. Ще раз з ДН!
Молодці uk & IvanovITCH, що допомагали.
Також спасибі всі ді-джеям-учасникам та іншим причетним до організації вечірки людям.

Так тримати!

Best regards, backpacker
- Lo-Fi Version Time is now: 22nd March 2019 - 22:05
Skin creation by Groffy at Enhanced Pixels & Tonika at dnb.in.ua

Welcome Guest
( Log In | Register )login
password


advanced search
maillist

© dnb.in.ua™, 2002-2019

  partners:

InClub.com.ua - Ukrainian Club Portal      Дамо спамерам відсіч!

logo : cdr
ai
png 

© dnb.in.ua™, 2002-2019