home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

   
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні
info
events
production
press
forum
shop
dnb.in.ua RSS feeds - news and events
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

events

photo

interview
London Elektricity [Hospital, UK]
 London Elektricity [Hospital, UK]

Інтерв’ю після DRUM'N'BASS SESSION 25 @ CINEMA Club, Київ (14/11/2008)
interview [ua]

репортажі
backpacker's impressions/feedback

Що ж, розпочну мабуть з того, що нарешті дочекалися хедлайнера, який грає глибокий та мелодійніший днб – ура! Для мене це справді подія. Дякую Деріку та Тоні, що привезли Andy F, тобто Electrosoul System.

Ажіотажу перед входом не було. У середину потрапив у другій трійці. Загалом, порівняно з попердніми імпрезами в цьому клубі, на яких я бував (ДнБпаради + Noisia), народу було відчутно менше. Але сподіваюся, що це не стало таким відчутно негативним фактором у грошовому вимірі, як свого часу з Klute в Неоні.

MaxNRG разом із Андрієм (Electrosoul System) за барною стійкою. Щось не думав, що гість буде присутній із самого початку вечірки. Ще потім з мав нагоду трохи поспілкуватися з ними. Приємно.
Очне real-time інтерв’ю із записом на диктофон вирішили не брати. Андрій сказав, що зручніше надіслати йому питання на емейл. Так мабуть і ліпше, бо до інтерв’ю я спеціально не готувався цього разу, та й російська моя бажає кращого. На цьому тижні постараюся підготувати питання і надішлю йому. Отож чекайте незабаром незабазаром (хоупфуллі) на інтерв’ю.

Main floor

Hiroshima: Не відслухав всі її півгодини, тому за зведення нічого не говоритиму, бо просто не заставав відповідних моментів. Здалося, щоправда, що тягнула вона треки надто довго. Думаю, що якби я був DJ і мені дали лише півгодини, то я намагався б якомога більше треків відіграти за цей обмежений час. Наповнення сету не вразило, оскільки я не любитель подібного днб. На жаль, наскільки я розумію, то почути гру цієї дівчини більше не вдасться, оскільки, кажуть, вона їде закордон. Хочеться вірити, що там вона не закине DJing і ще себе проявить.

Aleftin: Наповнення теж не особливо мені до душі з того, що я чув; але зведення, здається, було непоганим.

MaxNRG: За словами самого Макса, більшість треків були з forthcoming компіляції UA DNB #3. Незле, незле. Набагато цікавіше, ніж Pendulum & Subfocus ремікси на The Prodigy – no offence, Макс, але попередні два твої сети, які я чув, не справили хорошого враження в плані наповнення. А ось цього разу справді було цікаво. Щоправда впізнав хіба один з треків Redco, решта для мене залишилися загадкою. Кажуть, що ще був якись дуже крутий трек KoZ’а, але я його, на жаль пропустив. Ну що ж, чекаємо на збірничок, там вже буду розбиратися, чиї то треки.

Tonika: Чув меншість сету. Спочатку було лівіднішо-глибше. Вкотре переконався, що SOULR019 мені ніколи не надокучить. Ближче до закінчення сету Тоня почала ковбасити. Був момент, коли я вже навіть думав, що буде щось у дусі Limewax/SPL/TZA/Hidden’a wacko.gif.
Не знаю, не можу звикнути до її стилістичних експериментів. Brand image Тоні для мене - це soulful, liquid, deep, atmospheric, ну і останнім часом щось Sebadox’івський drumfunk додається.

Electrosoul System: Меншого я і не чекав smile.gif. Very nice indeed! ok.gif Просто колосальне моральне задоволення! Глибоко і водночас енергетично. Чудова техніка зведення dj.gif – чомусь не думав, що він саме так зводитиме - з купою світчів та викручуванням fx. Молодець. rulez.gif
Наповнення просто чудове. Хоча і його, був момент, трішки знесло в бік днб з елементами техноїдного звучання, але сету це зовсім не зіпсувало. Ну і класика під кінець (Circles, Western) – приємно, приємно...
P.S. Підкажіть, якщо хтось знає, що це за трек з вокалом «you are the one»? – Wanted! Мене він страшенно потішив wub.gif.

Derick: Та що писати. Дерік є Дерік smile.gif. Я зрідка навідувався, але відсмалив Ярчик аяяй! Щоправда багато треків навіть для мене, не особливого любитель важчого днб, вже надто знайомі. Чи то може я просто в такі моменти потрапляв на основний танцпол. Ще варто відзначити його поведінку за пультом – так тримати! hooray.gif Прикольно спостерігати.

Qsto: Чув дуже і дуже малу частину сету. Ну але своєму бренду він, здається, не зрадив smile.gif. Пам’ятається, щось навіть підскретчовував.


Heaven

Вештався між обома танцполами, намагаючись відслухати всіх по-трохи, але здебільшого виходило так, що затримувався я саме на Heaven’і – воно й не дивно, зважаючи на мої музичні вподобання smile.gif. Винятком був хіба сет Electrosoul System, звісно.

Krazia: Припізнився, але ніби не порушив обіцянки не з’їжджати на алкобіт і т.п. smile.gif

Marik: Дуже і дуже гарний сет. Супер компіляція та і зводилося ІМХО незле. Молодець. rulez.gif

T-one: Нічого, крім того, що сет почався з Twin Peaks theme, сказати не можу. Sorry, mate. Само собою зрозуміло, де я був під час твого сету. І ще дякую, що ви помінялися з Маріком, а то пропустив би його добротно підібраний сет.

MaxNRG: Не дуже багато чув, але chill-out’ом я б це не назвав. Тим не менш приємна підбірка. Але не chill-out smile.gif.

Tonika: Спочатку глибші речі (Klute, Calibre, Omni Trio тощо), але потім все більше і більше sebadox’івського драмфанку, про який я вже, здається, писав вище. Порою це теж важко назвати chill-out’ною музичкою, але розумію, що такі речі на головному танцполі не дуже й пограєш. Але знову ж таки мені сподобалося smile.gif.

Ну ось так коротко ніби про всіх написав.
Імпреза однозачно вдалася!
Ще раз дякую за супер хедлайнера! ok.gif
Давайте ще когось ліквідно-соулфульно-глибокого! smile.gif

Вітання усім друзям-знайомим, з ким перетиналися-спілкувалися на вечірці.
До наступних зустрічей!
- Lo-Fi Version Time is now: 21st August 2019 - 20:34
Skin creation by Groffy at Enhanced Pixels & Tonika at dnb.in.ua

Welcome Guest
( Log In | Register )login
password


advanced search
maillist

© dnb.in.ua™, 2002-2019

  partners:

InClub.com.ua - Ukrainian Club Portal      Дамо спамерам відсіч!

logo : cdr
ai
png 

© dnb.in.ua™, 2002-2019