Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sunchase - Static Nitro LP
dnb.in.ua > News / Новини > General forum and News
dnbinua
Німецький лейбл Drone Audio, який є дочірним лейблом відомого Camino Blue Recordings, представляє дебютний альбом від українського музиканта Олександра Павленко більш відомого як Sunchase.

STATIC NITRO

Sunchase представляє свій вражаючий дебютний альбом на європейському лейблі Drone Audio.

Альбом із назвою ‘Static Nitro’ глибоко занурює у хвилююючу гамму звуків, середовище новизни, водночас заперечуючи будь які канони класичного драманбейсу.

Музику з цього альбому випробовували на танцполах світу відомі, авторитетні ді-джеї , .. ви не знайдете у ньому жодного натяку нео-джамп-ап чи мід-рейндж саунд типу нейро фанк-). натомість ваш дах повністю знесе абсолютна велич та блиск музичного таланту Олександра Павленка. Талант, що заполонить вашу уяву і перенесе кудись у незабутнє...

IPB Image

Трекліст:
01. Restored
02. Violet
03. Lapdance (feat. Dissident)
04. Keyring
05. My Lovely Button
06. Alluvion (feat. Electrosoul System)
07. Mountain Top
08. Away From Here
09. Moulded
10. Phantom (feat. Abstract Elements)
11. Breakpoint
12. Fantomas
13. Pushing This
14. Asphalt

Вже перший трек ‘Restored’ затягує своїми стрімкими глянцевими мотивами та легкими ударними ритмами. Тон для "Static Nitro" встановлено, і цей тон чистого, справжнього класу. Легко, рухаючись між прогресивним віянням стилю електро у треці ‘Keyring’ та пульсуючим басом в треці ‘Phantom’, Санчейс добивається прекрасної зрівноваженої дії – створюючи як глибокі та мелодійні композиції , так і клубні треки: ‘Alluvion’, ‘Moulded’ чи ‘Violet’.

Впродовж усього альбому, треки, як наприклад зворушшливий ‘Breakpoint’ і донеможливості затверділий 'Asphalt' продовжують заворожувати..
загалом "Static Nitro" сповільнює час навколо нічого непідозрюючого слухача.

А зараз відкладість ваші справи, поставте новий альбом ‘Static Nitro’ у ваш CD плеєр, iPod або CDJ і зацініть трохи електронної музики, новаторської, хвилююючої та потужної.
Vano
Альбом- бомба, Sunchase- талантіще!
grim86
без сумніву один з кращих альбомів цього року!
глибокий, мелодійний, потужний rulez.gif
я дуже радий, що в Україні є музиканти такого рівня і таланту ok.gif

п.с. гарна рецензія доречі icon13.gif
Eclipse
і ще разок доказ того, що в нас днб розвивається прогресує... а тепер можна сказати навіть в дечому і випереджає світовий рівень!

біг ап!
romkoganja
та, дуже масний реліз. фантомас прикольний.

так тримати. dj.gif

Ultra_8
хто з вас купив цей продукт?
chestah
я купив:

IPB Image
Sayden
зашибісь
romkoganja
QUOTE(Ultra_8 @ May 31 2010, 16:31) *

хто з вас купив цей продукт?

шоб купувати релізи на вінілах треб
і взагалі-то це офтоп та холівар, але вініл релізи потрібно купувати діджеям, а не слухачам.
chestah
почему это, отлично слушать винильчик и дома
romkoganja
QUOTE(chestah @ Jun 1 2010, 13:49) *

почему это, отлично слушать винильчик и дома

в нас в офісі технікси стоять, але вставати шодесять хвилин перевертати платівку трохи не комільфо.

для тих, хто займається (або подрокує) діджеїнгом — питань нема, тільки вініли і купувати. а для офісно-домашнього прослуховування cd (флаки чи на чорний день вебеерки), сенсу у вінілі не бачу. а про підтримку вітчизняних музикантів нема чого плакати.
chestah
та скільки там її перевертати
Eclipse
щераз хтів сказати що мегакрутий стафф...

якщо хтось буде брати то возьміть і мені...

а на рахунок платівок...то колись було по 5 - 7 треків на одній стороні...а зараз певно тілько по одному...

зі

приємно кавувати під "вінільного" Рея Чарльза на балконі)
Sayden
QUOTE(Eclipse @ Jun 2 2010, 18:27) *

приємно катувати під "вінільного" Рея Чарльза на балконі)

IPB Image
Derrick
та не обов'язково вініл ...., тим більше не всі треки попали на 12",
купуйте в цифрі (як правило, половина від прибутку належить артисту)

це ж круто - підтримати Санчейса, не словом, а ділом))

BAD MF
Дуже сподобався
Ultra_8
Ну що ж, нарешті і в мене з*явився альбом.
Багато казати нема чого - музика все говорить сама за себе.
А на рахунок стилю, це спражвній ambient drum'n'bass, або, як люблять казати заморскі друзі, IDM.

В будь-якому разі, тепер я можу впевнено сказати , що Sunchase icon13.gif
severe T
ти б відповідну тему створив чишо
шоб народ зацінив, і не було так, шо для самого себе пишеш
Cruelbuzz
Отличный релиз!!! slayer.gif

респект Саша.
Supersmile
Отличная работа!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.