Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Подкаст Panorama на KISS FM!
dnb.in.ua > News / Новини > General forum and News
uk
IPB Image
Радісна новина для усіх шанувальників drum&bass подкасту Panorama - відтепер його можна слухати у неділю 2 рази намісяць на хвилях радіоKiss FM!

Наразі, ламані ритми звучатимуть в ефірі кращої танцювальної радіостанції України з 05:00 до 06:00 ранку. Вважатимемо це дуже хорошим початком для афтепаті! biggrin.gif

Ну а для всіх, хто не встигне послухати Panoramu з радіоприймача – в Інтернеті будуть розміщатися архівні версії програми.

kissfm.ua/v3/programs/mix/138/

dnb.in.ua/podcast/
uk
IPB Image

Може би якось там і Львів вписали...
Eclipse
та то капець вони вже скільки часу є ... і неможуть до нас дійти!!!
uk
Можливо те, що вони запросили Деріка і Тоніку в ефір означає, що вони будуть розширятися в недалекому майбутньому?..
Sayden
будем надіятись)
Ultra_8
як на мене, це дуже позитивна новина, взагалі, як для ФМ так і для нас простих слухачів (проте час передачі залишає легку посмішку.)

а на рахунок коли дійде: тю, народ, ви шо? хто хоче в час криза піднятись трохи на баблі - берем і організовуєм))
мир!
Lestat
Их ще довго у нас не буде smile.gif Мені колись було цікаво що потрібно для того щоб відкрити радіостанцію. У Львові весь частотний діапазон вже забитий, а обновлювати апаратуру щоб розширювати цей діапазон ніхто не збирається. Якщо хтось помітив радіо у нас просто перекупляють...
uk
aa.. точно...
засада sad.gif
Eclipse
QUOTE(Lestat @ Sep 21 2009, 10:56) *

У Львові весь частотний діапазон вже забитий...

що значить забитий???

є Львівська Хвиля 100.8, а чого не можна взяти наприклад 100.3???
Tonika
щось ви забагато тут думаєте... - Львів є прикордонною територією і справді частково обмежений у кількості частотних діапазонів, зате, у існуючих радіостанцій є фора продати частоту...
Наприклад, колись було "радіоман", а тепер "фо ю"...так само може у місті з*явитися віщання радіо шансон або того ж самого кіса... cool.gif
romkoganja
QUOTE(Tonika @ Sep 23 2009, 01:08) *

Наприклад, колись було "радіоман", а тепер "фо ю"...

це не продаж, а ребренд і репозиціонування. фактично ті самі люди і та сама компанія.
Tonika
ребренд теж, як варіант...
Butcher
оєєєє badgerslayer.gif
Lestat
QUOTE(Lestat @ Sep 21 2009, 10:56) *

Якщо хтось помітив радіо у нас просто перекупляють...

QUOTE(Tonika @ Sep 23 2009, 01:08) *

Наприклад, колись було "радіоман", а тепер "фо ю"...так само може у місті з*явитися віщання радіо шансон або того ж самого кіса... cool.gif

Не знаю, як що до радіонамана, а от трагічна погибель СтарФМ, якие стало якимось радіо, потім те якесь радіо перекупило радіо Алла.
Так що будем чекати, може хтось таки втратить позиції, і ці позиції займе Кісс....
Проте як свідчить практика радіо як рекламний ресурс себе майже вичирпав.
Обсяги замовлень реклами у грошовому варіанті таки досить скоротився за остані роки, тоб-то ще у 2008-му.
А взагалі у світі вільних радіо частот досить мало. Радіо ринок найближчому майбудтньому досягне своєї кількісної стелі. Далі почнеться перекупляння один одного...
Благо є інтернет радіо smile.gif
widestream
млять ровно в 6:03 сел в машину и подкаст не заценил(
uk
ну все, дочекався, хто чекав - http://www.dnb.in.ua/index.php?showtopic=5925

104.3 FM у Львові.
Sayden
ура ура
Tonika
хочу сказати, що день і час нашого ефіру змінено - тепер ми виходимо 2 рази на місяць у п*ятницю з 03:00 до 04:00.........smile.gif
Trance Former
меньше липача стало((((
Lestat
Вас би краще на пятницю чи суботу з 06:00 до 07:00. Буде жирне автепаті smile.gif
SHARK-D
к сожалению не могу наслаждаться подкастами в риал-тайм, поэтому всё время скачиваю их... хочу спросить....
- Когда 22-й выложите?=))))не могу просто, каждый день по несколько раз захожу и смотрю нету ли.... ломка уже проявляет себя во всю.... выложите плиз!=)))))))))))))
romkoganja
шо такоє, де подкаст? tongue.gif

IPB Image
Tonika
22-гий буде на цьому тижні - минулого тижня в наш ефірний час була трансляція дня народження кісс фм
SHARK-D
а коли 27?=))
Tonika
QUOTE(SHARK-D @ May 16 2010, 22:10) *

а коли 27?=))

за годинку, думаю, вже буде..smile.gif
Lestat
Зробив нормальну роздачу на рутрекері( екс торенртс.ру)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2994781
Derrick
thanks for support))
SHARK-D
30?=)) .... ну оченьwink.gif
BackToRoots
045 дуже вподобав! smile.gif
гран мерсі!!!
uk
тепер і на iTunes для ваших айПодів - IPB Image - itunes.apple.com/uk/podcast/dnb-in-ua-panorama-podcast
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.