home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

   
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні
info
events
production
press
forum
shop
dnb.in.ua RSS feeds - news and events
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

events

photo

interview
DJ SS [Formation Records, UK]
 DJ SS [Formation Records, UK]

Після FORMATION NIGHT, 09/02/2007, "Cosmo", Одеса
interview [ua]

інтерв’ю
Цей вихідний день знову пройшов в режимі ДнБ. Стоп. Холод вулиці, в приміщенні дим і вільні місця, всідаємось, переплітаємось рукостисканнями. Руки МС-альянсу Ragga Sapiens – N.E.D та OstapUZZ . Dj руки від MаксаNRGі. Власне мої руки та хрускіт єдиної руки Trepakova. Зустріч почалась.

IPB Image


MC N.E.D про джанглістів, пасивність, інтелігенцію та власний протест проти пустих слів: "Справжній масив, він є факінг інтелігентний. Мається на увазі, не поведінкою. Масив, що знають, навіщо приходять на подію, задля кого і навіщо. Вони думають над кожною деталлю, переживають гру DJ та МС, знають історію, музичні початки, поважають музику, її настрій, та подачу. Саме такий піпл і робить резонанс в українській ломаній музиці. Найгірше, коли ти виходиш до пасивної купки людей, і запитуєш щось, а на тебе дивиться лише мукаюча біомаса. Виникає питання "чому ж ви мовчите?" Ех…прикро, що публіка часто не інтелігента.
"Тільки не потрібно кричати "я тру ДЖАНГЛІСТ." Навіщо така маска? Вона нікому не потрібна. Якщо ти не ідейна людина то мовчи і танцюй, жери наркотик, та шукай свій кайф, але не потрібно викидати в повітря пусті слова – не варті нічого."

МС OstapUZZ про масштаби туси, звучання українського ДнБ: "Коли я приїжджаю з Москви, то бачу, що масштаби ідейної туси, як були в 1998 році, в принципі так і залишилась. Приємно бачити, що українські чуваки, можуть зробити не гірший кач, ніж в Англії і т.д. Головне – ідея та характер, які вкладаються в український ломаний біт. Мені подобається українське бачення ДнБ та український меседж, звучить дуже!"

MC N.E.D про цикл зміни тусівки: “Я що скажу, кожні два-три роки, конкретно змінюється туса на 90%. Нічний клуб, це вікова категорія. Настає такий вік коли ти починаєш ходити до клубу, настає такий період, коли ти зайобуєшся ходити в клуб. Саме тоді починається новий цикл. Приходять інші люди, задають ті самі запитання, і хочуть чути те саме, і знову ж, мало хто знає початки, звідки все походить. Зрозумійте – все нове, це перегране старе.”

MaxNRG про андеґраунд українського ДнБ: “Моя музика приносить задоволення першочергово мені та моїм друзям. Це те, що потрібно мені, а не комусь. Це йде з середини. Я не задумуюсь, андеґраунд це чи ні – вирішувати Вам.”

МС OstapUZZ про ломаний біт в Петербурзі та Москві, вікову групу та ненависть до бико-зашкаленої музики: "Пітер – епіцентр ломано-бітової андеґраундної тусні. Те, що зараз являється топовим в світі ломанного біту, це вже було кільканадцять разів у Пітері. В Москві ДнБ більш нового формату не відвідую. Мені подобаються даб лайт, олд-скул ДнБ чи Раґґа-джанглові тусівки. Тепла публіка, яка досягає максимум до 800 людей. Факт, тільки 20% такої публіки до 25 років, інший відсоток – дорослий масив до 35 років. А от, події, на які приїздять, наприклад, рівень Black Sun Empire – там збирається по 6-8 тисяч людей. Більшість з яких емо-підлітки, оксибутират, амфітамін та інше. Розумієш, що ця дурна мейнстрімова публіка починає розчиняти атмосферу та музику. Мене таке не пропирає. ФАК!"

MC N.E.D про джангл, як стиль життя: "Переконаний, можна жити де хочеш і бути ким хочеш але в душі при тому залишатись джанглістом. Можна зробити навіть бензоколонку в стилі фанк чи джангл, чи кантрі, як, наприклад, в якомусь штаті зробили. Оце круто, ідейність, як стиль життя."

МС OstapUZZ про Ragga Sapiens та пост-совковий вимір: "Ragga Sapiens – це загальне поняття для людей пост-совкового простору, свій продукт, зі своїми діджеями та своїм баченням музики. Це загальна кухня, в якій може вариться кожен. Наприклад, коли потрібна туса, ми збираємось і робимо на декілька годин жорсткий кач та відрив. Потім знову роз’їжджаємось, пишемо матеріал, набираємось творчої енергії, кожен займається своїми справами."

MC N.E.D про культуру РАСТА, наркотики та відношення до музики: "Знову ж таки, раніше настрій вечірки розділяв ідейний піпл. Звичайно, синтетичні важкі наркотики були завжди на вечірках. Коли ми перші робили Даби та Раггу, в більшості, популярною була раста культура. Відчувалось об’єднання. Зараз все змінилось, музика не є головною. Спочатку в туалет, а потім усе інше. У мене виникає риторичне питання – тю, та невже ця музика і те що ми робимо, через наркотики?"

MaxNRG про правду, щодо міфу останньої вечірку Фанкмастерс: "Сінема", клуб мав продаватись власниками. І ніхто не знав, коли це станеться, по слухах – у межах вересня. Тому ми і написали, що остання вечірка під знаком питання. Але, на щастя, клуб функціонує і буде працювати далі в своєму режимі. Там ми і плануємо далі проживати. Це оптимальне місце для наших сейшнів."

by Yaroslav Vertiyovy4
- Lo-Fi Version Time is now: 24th August 2019 - 15:21
Skin creation by Groffy at Enhanced Pixels & Tonika at dnb.in.ua

Welcome Guest
( Log In | Register )login
password


advanced search
maillist

© dnb.in.ua™, 2002-2019

  partners:

InClub.com.ua - Ukrainian Club Portal      Дамо спамерам відсіч!

logo : cdr
ai
png 

© dnb.in.ua™, 2002-2019