home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

   
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні
info
events
production
press
forum
shop
dnb.in.ua RSS feeds - news and events
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

events

photo

interview
Dylan [Freak, Obscene, UK]
 Dylan [Freak, Obscene, UK]

Після DESTRUCTION. Prologue, 16/12/2006, "S.Dali", Львів
interview [ua]

інтерв’ю
Інтерв’ю з DJ SS
by Boris Roodbwoy
09 лютого, 2007
Одеса


Кожному, хто знає історію Hardcore, знайоме ім`я англійця DJ SS. Будучи піонером breakbeat та jungle, він зробив незрівнянний внесок в те, що зараз ми звемо Drum&Bass. Завдяки його майже 20-річному лейблу Formation Records стали зірками Twisted Individual, John B, Influx UK, Generation Dub, Distorted Minds, Peshay та багато інших. Популярний Drum&Bass продюсер, організатор таких масштабних івентів як Formation Night та World Of Drum&Bass, жива легенда - DJ SS. Нарешті, в нас з`явилася можливість розпитати цю талановиту людини про його досвід.

Ну, що ж... Перше питання? Що ти знаєш про Україну та, мабуть, про український Drum&Bass?


Я б сказав, що про український Drum&Bass я знаю завдяки Казантипу. Я грав там останні два роки. Вперше це було в 2005, і я був у захваті від атмосфери та настрою: мені здалося все яскравим та дивовижним.

Що може допомогти розвинути Drum&Bass в Україні, на твою думку?

Взагалі-то, ставитися до музики саме як до музики. Будувати власну сцену. Слухачі повинні підтримувати українських талантів і.... не треба марнувати час в інтернет-форумах. Надто багато балачок! Люди не ходять на вечірки, вони слухають музику в інтернеті і просто не відчувають її. Ви повинні ходити на вечірки, а промоутери повинні поважати усі стилі Drum&Bass: Soft, Hard, Mellow, Techy, Jump Up, Jazzy - це все Drum&Bass музика. І полягає Drum&Bass в тому, щоб поважати усі його елементи для того, щоб кожний знайшов своє!

Ок, ти батько найбільшого в світі Drum&Bass фестивалю The World Of Drum&Bass. Чи буде можливим зробити цей фестиваль в Україні?

Так, звичайно! Все можливо! Саме тому я тут! Ти розумієш, про що я - відкриваю нові території. Хтось спитав саме це в Росії 4 роки потому, і зараз це найбільша в країні танцювальна акція. Ми робили щось схоже на Казантипі, але, мені хочеться зробити World Of Drum&Bass в Одесі. Я детально вивчаю ринок для того, щоб вибухнути звуком Drum&Bass!

Які країни ти відвідав за останні декілька місяців? Розкажи про їхній Drum&Bass?

Минулого тижню я був в Австрії. Там було чудово. За тиждень до того я був у Сибірі. Було дуууже холодно, але теж чудово! Також я був у Петербурзі на фестивалі "Піратська Станція" - двадцять п`ять тисяч чоловік + Москва за день до того. До Різдва я був в Азії, де грав у Японії та Південній Кореї - це було щось неймовірне! Німеччина, у якій гарна сцена. Але... Я вважаю, що найбільш розвинута сцена у Британії. Зараз все розвивається у східній Європі. До речі, ми організовуємо щомісяця Formation Night в Естонії. У грудні буде вечірка, присвячена дворіччю цієї події в Естонії. Досить потужна сцена в Естонії. Сподіваюсь, що ми збудуємо це і в інших країнах. Ми возимо постійно якісних артистів для того, щоб люди могли вірно сприймати Drum&Bass музику. Отже, можливо, ми побачимо World Of Drum&Bass в Одесі і навіть дуже скоро.

Назви нам три найкращі Drum&Bass ді-джеї, найкращі Drum&Bass продюсери та найкращі Drum&Bass лейбли, на твою думку.

Кращі ді-джеї.... Як на мене... Andy C. Отже, мабуть, Andy C, Mampi Swift, Grooverider. Я завжди його любив тому, що він грає справжню музику. Ви розумієте, про що я. Продюсери, на данний момент... TC зараз на хвилі. Pendulum зараз підняли Drum&Bass на наступний рівень. Тааак...хто ще... Важливо хто, що приніс в музику. Люди люблять, наприклад, Shy FX за те, що він вніс в Drum&Bass вокал. Я, наприклад, багато приділяю якості звуку. Звичайно це не лише все, що мене цікавить, але все ж таки важливо, як це було зроблено. Щодо лейблів, я гадаю, що все ж таки Breakbeat Kaos. Важко сказати, адже багато лейблів знаходяться на одному рівні. Formation дуже якісний вже протягом років, бо ми справді відчуваємо саунд, бо ми випускаємо багато чудової та якісної музики. Розумієш, всі хочуть бути Pendulum, зараз дуже багатов треків, які звучать, как Pendulum. Pendulum-Pendulum! Отже ми повинні робити, щось інше. Лейбл-лейблом, але основна проблема, що зараз багато музики можна скачати безкоштовно в інтернеті. Я б навіть сказав, що таким чином вони крадуть музику у лейблів.

Що ми можемо очікувати від Формейшн найближчим часом?

Прямо зараз, я вважаю, час Influx UK. Його новий альбом надасть людям можливість почути музику майбутнього. Альбом буде і веселим, і важким, отже, сподобається і жінкам, і чоловікам. Nero зробив просто вбивчі композиції. Я підписав контракт з соул-проектом Greenlaw, альбом якого ми видаємо прямо зараз. Ми розвиваємо лейбл у різних напрямках зараз... Drum&Bass, Downtempo... У нас новий артист - Kay, вокалістка. Вона неймовірна вродлива і вона вміє співати! Ще є російський продюсер - Medicine. Отже, drum&bass, breakbeat, downtempo - буде багато музики. Я постійно щось шукаю, бо Драм Drum&Bass знаходиться у тій точці, коли ми повинні спробувати щось нове. Також альбом World Of Drum&Bass 2, де будуть справжні танцпольні хіти. У нас буде альбом Deep Sound, зміксований двома жінками з Канади - LTC. Ми працюємо над виходом нового альбому Peshay, також над виходом мого альбому S-Files Remixed... Mutated Forms з Естонії пишуть дуже якісну музику. Хотів би відзначити DJ Connecta - талант з Німеччини, який пише дуже качові треки.У мене зараз приблизно 40 треків, які мені хочеться видати.

Ок, зараз багато ді-джеєв, особливо в Україні, скачують піратські МП3 з інтернету, піратські дабплейти, а потім грають їх в клубах. Що ти думаєш стосовно проблеми CD проти Вінілу?

Так, це дійсно проблема, бо продюсери та лейбли багато чого втрачають з-за цього. Отже, якщо ти хочеш підтримувати сцену, але скачуєш треки з інтернети, ти повинен зупинитися і почати купляти треки! А ви повинні підтримувати сцену, бо продюсери просто перестануть писати музику. Що до вінілу проти CD, рік тому я казав: "вініл!", в мене загалі не було CD. Але останні три місяці я став грати більше з CD, приблизно шістдесят відсотків - вініл та сорок відсотків - CD. У мене немає іншого виходу, адже на CD - дабплейти. Раніше я різав дабплейти на платівках, але проходило 2 місяці і виходив перший офіційний тест-прес на вінілі, і я втрачав купу грошей. Політика полягає в тому, що люди грають дабплейти з CD, або з Sorata чи Final Scratch. Наступного тижня я все ж таки хочу нарізати багато дабплейтів, щоб зробити свій сет знову 80 на 20 відсотків. Музика змінюється настільки швидко, що люди надсилають мені треки кожного дня, і різати дабплейти стає дуже дорого. Я перевіряю трек у клубі, і якщо бачу, що можу його вільно грати, потім ріжу. Взагалі, я зовсім не вважаю за ді-джея людину, яка грає повністю з CD. Я не розумію, чому вони це роблять, бо в наш час є пошта і отримувати платівки нескладно. Хоча б 10-20 платівок ви повинні з собою принести в клуб, бо ви повинні підтримувати сцену. Скачувати треки - це велика можливість, але хочу сказати тим людям, які крадуть музику, купуйте платівки! Ви повинні підтримувати сцену!

Дякую тобі, Lee! Розумієш, твій візит до нашої країни - це справді велика подія для українців. Будь-ласка, скажи фінальні слова.

Все, що я хочу сказати: Drum&Bass - це почуття! Ви повинні приходити на вечірки та поважати звук. Забудьте те, що ви чули по радіо, або в інтернеті, люди, взагалі чують багато шуму, а от справжня музика, справжний настрій - саме на вечірках! Ви повинні шанувати те, що для вас роблять ваші промоутери. Drum&Bass - це найкраща музика для атмосфери вечірок. Будьте певні! Це вже доведено. Drum&Bass фестивалі - найбільші фестивалі у світі! Ви ніде не знайдете таку атмосферу, як на Drum&Bass вечірках, я вас запевняю. Drum&Bass - це андерграундний рух, який пройшовся по світу неначе шторм! Ми зробили Drum&Bass окремою категорією музики. Drum&Bass - це самобутна музика, бо є окремо pop drum&bass, rock drum&bass та таке інше. Розумієте? Якщо ви справді хочете слухати Drum&Bass, підтримувати його, то ви повинні ходити на вечірки, а особливо підтримувати українських ді-джеїв, та тим самим зробити сцену масивною. З вами був DJ ‘Lighter’ SS, Formation Records.

Велике тобі дякую, хай щастить!

Спілкувався Boris Roodbwoy.
09/02/2007, Oдеса, Україна.
- Lo-Fi Version Time is now: 24th August 2019 - 15:45
Skin creation by Groffy at Enhanced Pixels & Tonika at dnb.in.ua

Welcome Guest
( Log In | Register )login
password


advanced search
maillist

© dnb.in.ua™, 2002-2019

  partners:

InClub.com.ua - Ukrainian Club Portal      Дамо спамерам відсіч!

logo : cdr
ai
png 

© dnb.in.ua™, 2002-2019