home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

   
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні
info
events
production
press
forum
shop
dnb.in.ua RSS feeds - news and events
  home - dnb.in.ua - drum and bass in Ukraine - drum and bass в Україні

events

photo

interview
COUNTERSTRIKE [Algorythm Recordings, SA]
 COUNTERSTRIKE [Algorythm Recordings, SA]

Інтерв’ю для DJam-у та topdj.ua перед DRUM'N'BASS SESSION 18 @ CINEMA Club, Київ (22/02/2008)
interview [ru]

інтерв’ю
– На початках твоєї кар’єри монополістом drum’n’bass культури у світі була Великобританія. Чому обрав саме цей стиль музики для себе і яким чином тобі, іноземцеві, вдалося потрапити на британський ринок?

– Мені завжди подобався dnb – з перші миті, коли почув його. А загалом упевнений, що немає значення, звідки ти. Просто почав писати у цьому стилі, коли мені було сімнадцять. Через декілька років люди почали грати мої треки, можливо, навіть не знаючи, звідки я. Нікому не казав, що норвежець, поки в мене не запитували про це, хотілося лише бути частиною цієї музики. На момент виходу мого першого треку нікого не цікавила моя національність чи щось іще. Коли ж мав сім чи вісім релізів, і мої треки грали Груврайдер, Фабіо (одні з найвідоміших dnb ді-джеїв у світі) й інші, тоді стало відомо, що я з Норвегії, але на той час було вже надто пізно списувати мене з рахунку (сміється).

– Твій дебютний альбом Black Science Labs 2000 року зумовив чимале зацікавлення, зокрема тим, що в ньому ти відійшов від звичних правил побудови drum’n’bass-ових композицій. Що нового приніс у dnb зі своєю музикою?

– Напевно, коли я писав Black Science Labs, то просто сів і написав альбом, не думаючи про клуби чи ще щось. Тобто втілив те, що відчував десь глибоко в собі, те, що хотів передати людям. Опісля багато хто говорив мені, що цей альбом є якимось холодним, безпристрасним і дуже абстрактним. Думаю, він був таким же, як те середовище, в якому я жив у Норвегії, – там доволі холодно, дуже близько до полярного кола. А музика лише відобразила моє загальне світосприйняття на той час – я зробив усе можливе, щоб передати свої почуття назовні. Тепер люди чогось очікують від мене, а тоді був цілком вільним і міг виливати у свою творчість все, що відчував. Black Science Labs вийшов саме таким, яким і хотів його зробити – він ніби частина мене, частина мого світу. І нині, коли мені кажуть, мовляв, “було б добре, якби ти випустив ще один альбом на кшталт Black Science Labs, то можу зрозуміти це. І хоча ця робота для мене вже в минулому, тоді я відкрився в ній повністю. Напевне, тому альбом дійсно подобається багатьом людям.

– Що надихає на створення нових композицій, і як удається поєднувати характерні ударні ритми dnb з притаманною твоїй творчості мелодійністю?

– Гроші (cміється). Ні, жартую. Гроші – це, звісно, теж певний аспект, але насамперед це моя робота. А взагалі мені просто подобається справляти враження на людей своїми композиціями. Бути продюсером dnb – це наче належати до такого собі клубу бойскаутів, де кожен намагається стати найкращим: найкраще зробити трек, домогтися найцікавішого звучання, справити найсильніше враження. Мені завжди хотілося бути частиною цього, оскільки таке змагання стимулює до кращої роботи. Наприклад, щоразу під час написання нового треку, коли з’являється нова ідея і я втілюю її, то певною мірою хочу показати, як це роблю. Виникає така собі дружня конкуренція – і це добре. Я завжди дуже любив музику й люблю її. Мабуть, це саме те, що веде мене далі й не дає зупинитися на одному місці.

– На відміну від багатьох інших dj’s, ти активно проводиш свої виступи: під час роботи танцюєш, спілкуєшся з публікою і водночас відпрацьовуєш за пультом доволі великі сети. Як це вдається?

– Завдяки енергії, яка є в музиці та яку хочу передати присутнім у клубі людям. Мені не дуже подобаються ді-джеї, які просто стоять за програвачами й нічого не роблять. Я грав музику ще перед тим, як почав її писати. Нині багато продюсерів навіть не дуже добре знають, як робити треки, як грати. Хоча саме з цього їм, напевно, варто було б починати, перш ніж видавати свої перші композиції. А оскільки я працюю як продюсер і ді-джей – саме так, як мені подобається, – то отримую задоволення від гри.

– Гастролюючи світом, ти, мабуть, помітив різницю в музичних уподобаннях аудиторії. Скажи, яким чином підбираєш музичний матеріал для виступу та чим керувався, готуючи музичну підбірку для України?

– Коли виступаю в клубах, граю свою музику. Люди запрошують мене, вони хочуть Teebee – я приїжджаю і показую, яким є dnb на думку Teebee, як він має звучати та як його подавати в клубі, міксувати – словом, відкриваю їм власне бачення музики. Думаю, що я щасливий, оскільки багато людей поділяють мої смаки, моє уявлення про dnb, і це один із аспектів, котрі допомагають рухатися вперед, не втрачати своєї особливості, індивідуальності. Адже багато ді-джеїв з’являються і зникають, оскільки думають: якщо змінюється музика, то повинні змінюватися й вони. Я ж не вірю в це, бо впевнений: коли ти представляєш щось своє, те, що дійсно йде в тебе із середини, то докладаєш максимум зусиль, аби подати свою роботу саме так, як вважаєш за потрібне. Люди відчувають це і хочуть чути в твоїй музиці тебе ж.

user posted image

Розмовляла Марічка Ільїна
Переклад та адаптація – uk
www.gazeta.lviv.ua
05/09/2006, № 160 (967)


довідка

Ді-джей і музикант Teebee (справжнє ім’я – Torgeir Byrknes) відкрив для себе drum’n’bass 1992 року, коли цей стиль музики був ще характерно британським. Він почав грати на вечірках і був промоутером усіх перших drum & bass ночей у Норвегії 1993-го. Свій перший трек, який вийшов на лейблі Rugged Vіnyl 1995 року, Teebee написав спільно з другом Кеєм, у якого була власна студія звукозапису.

Реліз дебютного альбому Black Science Labs 2000 р. продемонстрував, що Teebee може і грати за правилами jungle-культури, і порушувати їх. Ця платівка – непередбачуваний мікс звуків, які ламали стандартні drum’n’bass формули. Творчість Teebee відрізнялася від англійської традиції впливу hip-hop і reggae на dnb-звук, і це приносило багато сюрпризів.

2001 року TeeBee переміг у номінації “Найкращий міжнародний продюсер” журналу Knowledge Magazine, а його матеріал вийшов на багатьох знаних лейблах (як-от Moving Shadow, Prototype, Juice, Creative Source) та отримав захоплені відгуки всіх найвідоміших ді-джеїв dnb-сцени: Grooverider, Fabio, Andy C, Ed Rush & Optical та Bad Company.

Наприкінці 1990-х Teebee відкрив власний музичний лейбл Subtitles, де випускає свій матеріал, а також багато альбомів і синглів (і концептуальних, і танцювальних) талановитих музикантів з усього світу. Він завжди крокує в ногу з часом, а деколи й на крок попереду, в своїй музичній творчості й у діяльності лейбла, під знаком якого з’являються здобутки творчих пошуків найталановитіших сучасних культових музикантів.

DJ Teebee грає на найбільших dnb-подіях у світі, змушуючи рухатися під свої вибухові сети, а його музика завжди залишається сюрпризом для прихильників жанру.

DrumWorks Promo створено у Львові в грудні 2003 року. Це промо-група, діяльність якої орієнтована на організацію вечірок на території України із запрошенням українських і закордонних ді–джеїв.

До промо-групи входять формація FunkMasters (Derrick, Tonika, MaxNRG, Qsto), Kuzmitch та uk. Діяльність її учасників розпочалася задовго до створення DrumWorks Promo – це серії вечірок у львівських клубах (як-от культовий Drum’N’Bass Session.). Проте дебютний проект команди – вечірка за участю відомого dj та продюсера Dylan – став чи не найбільшою drum’n’bass-подією в Україні. За порівняно нетривалий час існування DrumWorks Promo привезли в Україну таких зірок клубної музики, як Technical Itch, Muffler, NOISIA, Limewax, Raiden, Klute, а також ді-джеїв із сусідніх країн: Man-G (Польща), Ґвоздь, Новак, Бумер (Росія), Joint (Білорусь), Mishy (Молдова) та інших.
- Lo-Fi Version Time is now: 15th July 2019 - 22:49
Skin creation by Groffy at Enhanced Pixels & Tonika at dnb.in.ua

Welcome Guest
( Log In | Register )



login
password


advanced search




maillist

© dnb.in.ua™, 2002-2019

  partners:

InClub.com.ua - Ukrainian Club Portal      Дамо спамерам відсіч!

logo : cdr
ai
png 

© dnb.in.ua™, 2002-2019